Pożegnanie przedszkola

Dnia 18 czerwca 2015 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2014/2015. W godzinach porannych „Pszczółki” żegnały się z młodszymi kolegami i koleżankami. Natomiast o godz. 17.00 odbyło się oficjalne pożegnanie. Na tę uroczystość została zaproszona Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz rodzice. 

Dla „Pszczółek” to było ogromne przeżycie – przed tak liczną publicznością jeszcze nie występowały. Występ rozpoczął taniec „POLONEZ” a następnie dzieci przeszły do recytowanie wierszy, w których żegnały się z przedszkolem, paniami i kolegami.

W programie była także prezentacja tego co nauczyły się na zajęciach językowych. Pojawiły się także tańce i piosenki m.in: „Pożegnanie”, „Nadeszły wakacje”, „Ostatni raz”. Po wystepie nadszedł czas na podziękowania: dzieci przekazały róże Dyrekcji i pracownikom.

Po wspólnie odśpiewanym Hymnie Polski głos zabrała Pani Dyrektor, która przekazała dzieciom dyplomy i nagrody oraz rodzicom pisemne podziękowania za współpracę. Na zakończenie wszyscy udali się na poczęstunek.

Komentarze

Your email address will not be published. Required fields are marked *